Scroll to top

Q2


INTERACTIVE

#StojímZaTo

Mým největším pracovním cílem je ovládnout vizuální tvorbu a získat místo v Apple Inc.
v San José v USA.

Věnuji se grafice od základní školy (cca 7-8 let), nepřestává mě naplňovat = je mou vášní. Design chci posouvat společně s dobou a trendy – vždy tak, aby měl největší užitek klient / firma / divák.

Začal jsem tvořit ve Photoshopu, takže v tomto programu toho také umím nejvíce. Do toho ovládám Illustrator i InDesign. Umím pracovat s celou grafickou sadou od společnosti Adobe a dokážu s nimi velké věci.

Na SŠ grafické v Brně jsem vystudoval Reprodukčního grafika pro média a získal jsem v soutěži „Dovednosti mladých grafiků 2015“ druhé místo ze všech grafických škol v ČR a SR. Při škole jsem se naučil fotit portréty a produkty a dostal jsem se na fotobanku Shutterstock.

Po škole jsem pracoval v reklamní agentuře Artax v Brně, kde jsem si osvojil DTP dovednosti a kompletní přípravu tiskovin.

Druhá firma byla Slevoking.cz, slevový portál zaměřený na cestování, kde jsem vytvořil kompletní grafický manuál, tisíce bannerů a stovky brožur. Do toho jsem se naučil kódovat vzhled webů (HTML, CSS3, node.js). Nakódoval jsem interní sociální síť, kterou Vám rád osobně předvedu.

Od SŠ mě to táhlo víc a víc k webům a tak jsem začal pracovat ve FEO digital agency v Brně, kde pracuji jako webový grafik více než 7 měsíců.

Nyní hledám práci jako webdesigner, protože ve FEO je nových zakázek méně a není zde grafik potřeba na full-time.

Takže jaká je má přidaná hodnota?
1) Focení portrétů a produktů, umění retuše
2) Přehled v kódování (front-end)
3) Dokážu vyrobit tiskovou i online reklamu atp.
4) Mám zkušenosti z více firem – přehled v různých oborech, kontakty, praxe.