Scroll to top

Nemožné? Do pár hodin!


No comments

Společně jsme to dobojovali k dokonalosti

Je to pár měsíců, co mě kontaktovala Peťa Elblová, blogerka, trenérka, milovnice přírody, zdravého životního stylu, a sdělila mi, co chystá a zda budu mít čas. Po měsíci se ozvala znovu, že už to bude hotové, zda mám čas, ale zase se odmlčela a po dalším měsíci a půl se ozvala s tím, že byly nějaké trable a nyní je potřeba KOMPLETNÍ SAZBU A GRAFICKÝ NÁVRH ebooku stihnout do necelých 4 dnů.

V první chvíli jsem trochu zpanikařil a neviděl to vůbec jako možné, ale postupně mě Peťa přemluvila a já se dal do práce.

Peťa mi skvěle připravila data – očíslované texty, správně pojmenované fotografie a vše, co do e-booku potřebovala zakomponovat.

Dal jsem se do sazby textu, všechen jsem jej nasázel do InDesignu a připravil jsem si tzv, odstavcové a znakové styly (to znamená přednastavení určitého stylu nadpisů pro hlavní nadpisy, podtitulky, běžný odstavec atp.). Jakmile jsem měl takto text upravený, přišli na řadu fotografie cviků a receptů, které se v e-booku objevují ve velkém množství.

Peťa dodala skvělé fotografie cviků – na každé fotce bylo stejné světlo a byla stejně kompozičně laděná, takže cviky vypadají opravdu profesionálně. Fotky receptů vypadají velmi chutně – opravdu se má každý na co těšit.

Po sazbě textů a fotek, jsem se dal na doladění barev, zabarvení stránek, ozvláštnění „prázdných míst“ různými kytičkami, fitness malůvkami a vším, co se vztahuje k tomuto e-booku a stylu, který jsme s Peťou pro ni definovali už dříve, když jsme připravovali grafický vzhled jídelníčků a tréninkových plánů.

Po kompletní vizuální tvorbě bylo potřeba vymyslet logo pro e-book včetně titulní strany, kterou vám zde přikládám.

Více informací o tomto e-booku naleznete přímo na webu Peti Elblové BOJ ZA NOVÉ TĚLO.

Hlavní grafická práce trvala 16 hodin. Pak pár hodin různého dolaďování. Každý, kdo si e-book koupí, se má rozhodně na co těšit.

Jsem rád, že jsem takto Peti mohl pomoci a doufám, že její odhodlání pomáhat ji jen tak neopustí, stejně jako zdraví životní styl.

P. S. Peťa měla opravdu spoustu výmyslů a úprav, ze kterých jsem šílel. Ale nakonec je vše podle jejích představ – dokonalé. 🙂

Related posts

Post a Comment

1